Chocoleader ~ Tvůrce originální čokolády


Poptávka / objednávka

Předběžná poptávka

Chcete-li provést předběžnou poptávku nebo nám zaslat dotaz, grafické podklady apod, použijte e-mail nebo náš poptávkový formulář*. Na vaši poptávku nebo dotaz odpovíme do 2 dnů. V případě neobdržení odpovědi nás kontaktujte telefonicky: +420 603212456.

Zadání podkladů pro výrobu

Pro zpracování grafického náhledu reliéfu na čokoládě potřebujeme předlohu grafického motivu v elektronické podobě, jako černobílý grafický soubor v křivkách (ve formátu AI, PDF nebo EPS). V případě potřeby mohou předlohu vytvořit naši grafici podle vašich představ a záměru.

Grafický náhled / schválení

Jakmile od zákazníka získáme potřebnou specifikaci a podklady, můžeme zpracovat grafický náhled vzhledu čokolády. Současně s tímto náhledem zašleme zákazníkovi i cenovou kalkulaci odpovídající danému řešení, pracnosti a rozsahu.

Způsob doručení /poštovné

Při našem standardním způsobu zasílání forem na dobírku je poštovné a dobírkovné účtováno ve výši 150 Kč, balné podle charakteru balení 50–100 Kč. Poplatky za doručení nejsou zahrnuty v kalkulované ceně produktu.

Objednávka výroby reliéfních forem

Odsouhlasení ceny a grafického náhledu zákazníkem považujeme za potvrzení objednávky. Po obdržení potvrzovacího e-mailu zahájíme výrobu předmětu objednávky. U výroby forem je obvyklá realizační lhůta do třech pracovních dnů po odsouhlasení náhledu.

Objednávka výroby čokolády

Odsouhlasení ceny, dodacích podmínek a grafického náhledu zákazníkem považujeme za potvrzení objednávky. Po obdržení potvrzovacího e-mailu zahájíme výrobu čokolády. Výrobní lhůta je upřesněna v naší nabídce – obvyklé dodací lhůty jsou dva až tři týdny.

Doručení zboží / platba

Není-li individuálně dohodnuto jinak, zasíláme zboží na dobírku. Současně s výrobkem zasíláme originál faktury, případně ještě kopiji e-mailem. Zákazník hradí fakturovanou cenu při převzetí.

[si-contact-form form=’1′]