Chocoleader ~ Tvůrce originální čokolády


Kreativita &
Technologie

TATRA T 77 z čokolády

Naše nabídka a služby

symbol odrážka

Zakázkově vyrábíme formy s reliéfním plátem, určené pro ruční výrobu čokolád.

symbol odrážka

Výrobu čokolády zajišťujeme u našich osvědčených čokolatiérů v běžných cenových relacích.

symbol odrážka

Pro vaše originální čokolády navrhneme a vyrobíme obal na míru nebo si vyberete z naší „konfekce“.

symbol odrážka

Reliéfní pláty vyrábíme na zakázku také do magnetických pralinkových forem, které si můžete zakoupit též u nás, a za zvýhodněnou cenu. 

Unikátní technika reliéfu

Přinášíme nové možnosti do ruční výroby čokolády. Konstrukce našich forem na čokoládu (patentovaná v zahraničí naším partnerem) umožňuje vytvářet na povrchu čokolády reliéf v podobě loga, nápisu nebo detailního obrazového motivu. Naše výroba forem na „čokoládu s obrázkem“ je velmi pohotová. Díky pružnosti tohoto procesu se váš originální grafický motiv může během několika dnů „proměnit“ v poutavý reliéf na čokoládě – tabulce nebo pralince.
Reliéfní čokoláda je skvělý prostředek pro reklamní využití, branding, cateringové doplňky nebo dárkové účely. Vyzkoušejte to!
Vaše nápady mohou nejen upoutat, ale dá se na nich i pochutnat – „to be tasty and attractive“.

Návrh a výroba forem na čokoládu

Formy vyrábíme a dodáváme zakázkovým způsobem. Poskytujeme kreativní služby vlastního studia, ať už jde pouze o uzpůsobení vaší předlohy nebo kompletní návrh a designové řešení včetně adjustace.
Výroba krabiček a dárkových obalů
Disponujeme vlastními prostředky pro výrobu obalů. Navrhneme a vyrobíme obal na čokoládu tzv na míru. Máme v nabídce i řadu typizovaných krabiček a dárkových balení. Většinu našich typizovaných obalů na čokoládu máme trvale skladem.

Výroba čokolády

Kromě výroby reliéfních forem na čokoládu zajišťujeme i výrobu čokolády. V tomto směru kooperujeme s několika renomovanými výrobci a čokolatiéry. Díky těmto úzkým profesním vazbám, můžeme nabídnout i velice příznivé – autentické ceny při vysoké kvalitě ruční produkce.

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou promotion agentury, restaurace, hotely, cateringové společnosti, výrobci čokolády – čokolatiéři, ale i korporace z jiných oborů, kterým poskytujeme kompletní servis včetně výroby čokolády a balení.

Exkluzivita

Jsme průkopníky a vývojáři této ojedinělé technologie v ČR a jejím jediným legálním provozovatelem u nás.